Green Attachments Türkiye

0533 334 1246

Search

Dünyada Green Attachments

HAKKIMIZDA

Green Attachments

Greenattaments Ltd, yıkım ve geri dönüşüm sektörü müşterileri için yeni nesil çözümler yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir Finlandiya şirketidir. Farklı ataşmanların tasarımı ve satışı konusunda büyük bir deneyime sahip olan şirketimiz, talepkar müşterilere en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Finlandiya’nın Lahti kentinde bulunan ve Avrupa’da distribütörleri bulunan şirketimiz, uluslararası müşterilere etkin bir şekilde hizmet vererek hızlı teslimatlar sunmaktadır. Şirket, ekskavatörler ve tekerlekli yükleyiciler için eksiksiz bir OEM ataşman yelpazesine sahiptir. Hidrolik kırıcılar, yıkım ve ayırma kıskaçlarının yanı sıra yıkım kırıcıları da sunuyoruz. Tüm ürün ve yedek parçaları web tabanlı mağazamızda bulabilirsiniz.
Şirketin temel değeri yeşil değerleri sürdürülebilir bir şekilde artırmaktır; geri dönüşüm müşteri ve çevre için hem verimli hem de verimli olabilir.

Misyonumuz

müşterilere en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak

Vizyonumuz

yeşil değerleri sürdürülebilir bir şekilde artırmaktır

Değerlerimiz

müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

çalışma sürecimiz

Çalışma Alanı belirleme

Çalışma Alanlarınızı şartlarınıza  belirleyip eskavatörünüzü tanıyoruz

Uygun Ataşman seçimi

Eskavatörünüze en uygun olan Ataşmanları detaylı bilgileri ile kullanım alanlarını sizinle paylaşıyoruz

Hızlı Teslimat

Dünyanın neresinde olursanız olun günümüz şartlarında en hızlı ve güvenli bir şekilde ekipmanlarımızı size ulaştırıyoruz